ایده ھای خود را زنده کنید

این جمله خلاصه تمام اھداف ما برای کسب وکار آنلاین شما است که تا تحقق کامل این ھدف در تمامی مسیر راه اندازی وب سایت در کنارتان خواھیم بود. مجموعه ما در تلاش است تا با انجام هر چه بهترو سریعترامور و همچنین ارائه مشاوره های کاربردی با توجه به نیازشرکت های نوپا و استارتاپ ھا ، بتواند در عرصه تجارت و کسب و کار آنلاین صاحب سبکی نوین باشد .

ایده کلیک دامین از کجا آمد؟

این روزھا به دلیل پاندمی کرونا و تغییراتی که در سبک زندگی ما ایجاد کرده است کسب وکارھای اینترنتی بیش از پیش رونق گرفته اند و استقبال خوبی از خریدوفروش آنلاین و اینترنتی به خصوص در شبکه ھای اجتماعی مثل اینستاگرام شده است. اما شاید در طولانی مدت شبکه ھای اجتماعی پلت فرم خوبی برای کسب وکارھا نباشند و موارد پیش بینی نشده ای مثل بحث فیلترینگ باعث ازدست رفتن ھمه مخاطبین شما گردد. یک وب سایت اختصاصی برای هر کسب و کار راه امن و مطمئنی برای داشتن همیشگی مخاطبان مشاغل آنلاین و سنتی است.
ما در وب سایت کلیک دومین (Click Domain) همیشه همراهتان هستیم . در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد خرید دامنه و ھمچنین میزبانی وب ،بی تردید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

درباره فروشگاه کلیک دامین

اگر وب سایت را شبیه به خانه مجازی شما تصور کنیم، نام دامنه در واقع همان آدرس خانه شخصی شما می باشد. کلیک دومین (Click Domain) با داشتن هزاران دامنه رند، متفاوت و ماندگار در اذهان عموم میتواند بھترین آدرس ھا را برای خانه مجازی شما فراھم آورد تا به آسانی در دسترس مخاطبین خود قرار گرفته و کاربری راحت و لذت بخشی را برای آنھا فراھم نمائید.
بر کسی پوشیده نیست که داشتن دامنه خاص و ماندگار در برندسازی و معرفی مشاغل نوپا در عرصه اجتماعی-اقتصادی میتواند بسیار مؤثر و کارآمد باشد. ھدف ما در کلیک دومین (Click Domain) این است که با انتخاب دامنه ھای خاص برای برند شما، نام برند منتخب را در حافظه عموم مخاطبین (چه مخاطبین داخلی و چه بین المللی) برای ھمیشه ماندگار کند.
نام دامنه و تمامی خدمات آنلاین مربوط به وب سایت ھا از جمله طراحی سایت، میزبانی وب، تهیه هاست معتبر، آدرس ایمیل ، سئو، رپورتاژ و تبلیغات و …. برای زندگی حرفه ای و شخصی بسیاری از افراد ضروری است. نام دامنه چه برای تجارت آنلاین استفاده شود و چه صرفا برای برقراری ارتباط با خانواده و دوستان، دارایی ارزشمندی است که می بایست با دقت و با توجه به اهداف و نیازهای هر شغل انتخاب شود.
کلیک دومین (Click Domain) اینجاست تا در فرآیند پیچیده انتخاب نام ماندگار در برندینگ شغلی برای داشتن پربازده ترین و ماندگارترین نام دامنه وب سایت به شما کمک نماید. همچنین برای هموار کردن مسیر دستیابی شما عزیران به کسب و کار آنلاین و نیز جان بخشیدن به ایدهای شغلی شما، ابزارهای کاربردی و ضروری این مهم را برایتان فراهم نموده تا با خیال راحت از این امکانات بهرهمند گردید.

ناوبری

سبد خرید من

بستن
دیده شده

اخیرا دیده شده

بستن

خوش آمدید !


حریم خصوصی ثبت نام سیاست حفظ حریم خصوصی.

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)

قبلا ثبت‌نام کرده‌اید؟

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها