smartmirror.online

2,500,000 تومان

دامنه های مشابه آیینه هوشمند  smartmirror.online:Smart-Glasses.ir
BehGlass.ir
BuyGlasses.ir
SecurityGlass.ir
Security-Glass.ir
smart-app.ir
smart-apps.ir
smart-area.ir
smart-booking.ir
smart-call.ir
smart-cam.ir
smart-camera.ir
smart-cars.ir
smart-exhibition.ir
smart-furniture.ir
smart-gadgets.ir
smart-game.ir
smart-garden.ir
smart-glasses.ir
smart-island.ir
smart-kish.ir
smart-kitchen.ir
smart-mirrors.ir
smart-news.ir
smart-peyk.ir
smart-pool.ir
smart-shahr.ir
smart-shopping.ir
smart-sound.ir
smart-test.ir
smart-ticket.ir
smart-villa.ir
smart-village.ir
smart-working.ir
smartactions.ir
smartbags.ir
smartcenters.ir
smartchicken.ir
smartclassroom.ir
smartcurtain.ir
smartebook.ir
smartebooking.ir
smartenspaces.ir
smartexhibition.ir
smartface.ir
smartingcity.ir
smartjack.ir
smartjaroo.ir
smartmachines.ir
smartmirrors.ir
smartpeyk.ir
smartracing.ir
smartseat.ir
smartseats.ir
smartsoundsystem.ir
smartsoundsystems.ir
smarttuning.ir
smartvila.ir
smartvillas.ir

 

+ -

آیینه هوشمند  smartmirror.online

با آینه هوشمند علاوه بر تصویر خود، گزارش آب‌وهوا، اخبار، ایمیل‌ها و غیره را نیز می توانید مشاهده کنید، با استفاده از یک آیینه هوشمند می‌توانید هر روز صبح در حالی که در حال شستن صورت خود هستید و یا مسواک می‌زنید، قیمت سکه و ارز و بالا و پایین های بورس را در آینه مشاهده کنید یا اخبار مهم روزنامه‌ها را به راحتی در آن مطالعه کنید. به این ترتیب صبح زود بدون اینکه روزنامه‌ای خریده باشید یا اینترنت یا صندوق پستی خود را چک کرده باشید، از اخبار و اطلاعات روز، باخبر شده اید. در پشت یک آینه زیبا ساخته شده از شیشه حرارت دیده، یک تلویزیون هوشمند نامرئی وجود دارد. زمانی که این صفحه هوشمند روشن می شود، تصاویر مختلف و امکانات گوناگون در دسترس شما قرار می گیرد. نصب این آینه هوشمند به آسانی نصب یک آینه معمولی است. در دل این آینه هوشمند یک صفحه نمایش Full HD وجود دارد. تصاویر نمایش داده شده بسیار واضح و خیره کننده هستند و برخی از این آینه ها دارای درجه حفاظتی IPX6 و ضد آب هستند.

دامنه اینترنتی (آیینه هوشمند smartmirror.online)، برند شما در فضای مجازی است. شما در اینترنت با نام دامنه ماندگار (آیینه هوشمند  smartmirror.online) که توصیه شده سایتهای فعال در زمینه فروش وتهیه آیینه هوشمند و … می باشد شناخته خواهید شد و هر بازدید کننده با استفاده از نام دامین  (آیینه هوشمند smartmirror.online) می تواند وب سایت شما را مشاهده کند. با این انتخاب , برندسازی انحصاری برای خود انجام میدهید.

انتخاب نام دامنه ( آیینه هوشمند  smartmirror.online) برای کسب و کار و یا فعالیت مورد نظر به دلیل نوشتار راحت و سؤ کلمه (آیینه و هوشمند و آنلاین smart و mirror و online) که یادآوری فوری از مشاغل فوق را در ذهن مشتری ایجاد می کند , می تواند شما را به سوی ارتباط فراگیر با مخاطبتان سوق دهد. پس با نام (آیینه هوشمند smartmirror.online ) در دنیای مجازی شناخته خواهید شد.

با ارزش‌ترین رکن تجارت مجازی شما که برندسازی است با انتخاب دامنه ( آیینه هوشمند  smartmirror.online) در مسیر روشن خود قرار خواهد گرفت.

 

دسته: , , , , , برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ناوبری

سبد خرید من

بستن
Viewed

Recently Viewed

Close

خوش آمدید !

یک پسورد به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

قبلا ثبت‌نام کرده‌اید؟

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها