دامنه NFT چیست؟

دامنه های NFT دامنه هایی هستند که بر روی یک بلاک چین عمومی زندگی می کنند و به کاربران مالکیت کامل داده های ذخیره شده خود را می دهند. مزایای اصلی داشتن یکی از آنها ، ساده کردن تراکنش های رمزنگاری با جایگزینی آدرس های کیف پول با نام دامنه و ایجاد و میزبانی آسان وب سایت ها در وب 3 است.

NFT چیست؟

NFT (توکن غیر قابل تعویض): گواهی دیجیتالی اصالت که برای تخصیص و تأیید مالکیت یک دارایی دیجیتال یا فیزیکی منحصر به فرد استفاده می شود. برخلاف توکن های قابل تعویض، NFT ها با یکدیگر قابل تعویض نیستند.

خوب، پس چگونه فناوری بلاک چین این دامنه های NFT را اینقدر خاص می کند؟

سوال عالی! دامنه‌های NFT در اصل مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند هستند، که اصطلاحی جذاب برای توصیف نرم‌افزار نوشته‌شده بر روی یک بلاک چین عمومی است. این بدان معنی است که به جای اینکه یک شرکت اطلاعات شما را به صورت آنلاین کنترل کند، قدرت, به شما به عنوان کاربر بازگردانده می شود. و با ساخته شدن بر روی بلاک چین، هر کسی می تواند به داده های ذخیره شده در آنجا نگاه کند و سطحی از شفافیت نهایی را ایجاد کند.

علاوه بر این، مزیت امنیت افزایش یافته وجود دارد . شما قدرت به روز رسانی دامنه NFT خود را دارید، که نگرانی در مورد هک شدن سرورها یا سرقت دامنه ها را به حداقل می رساند.

تمام آنچه که می‌توان گفت، ابرقدرت‌های بلاک چین به همه راه امن‌تری برای گشت و گذار در اینترنت می‌دهند و در عین حال کنترل چیزهایی که به اشتراک گذاشته می‌شود و مکان‌هایی که به اشتراک گذاشته می‌شود را به شما بازمی‌گردانند.

با دامنه NFT چه کاری می توانم انجام دهم؟

1)با جایگزین کردن همه آدرس های کیف پول پیچیده خود با نام دامنه خود به عنوان نام کاربری، تراکنش های رمزنگاری را ساده کنید.
2)از دامنه خود برای دریافت بیش از 275 سکه و توکن در چندین شبکه بلاک چین استفاده کنید.
3)با نام دامنه خود به عنوان نام کاربری جهانی وب 3 به برنامه ها وارد شوید.
4)برخلاف دامنه های سنتی، دامنه خود را به طور کامل مالک و کنترل کنید. شما یک بار آن را می خرید، برای مادام العمر صاحب آن هستید!
5)وب سایت هایی از وب سایت های شخصی گرفته تا گالری های NFT را به راحتی ایجاد و میزبانی کنید.

 

 بررسی 5 دلیل برای داشتن یک دامنه غیرقابل توقف (NFT) :

در زیر 5 دلیل برای نیاز به یک دامنه غیرقابل توقف وجود دارد که از ابرقدرت‌هایی که در مقایسه با دامنه‌های معمولی ارائه می‌کنند (مانند عملکرد به عنوان آدرس کیف پول) تا مزیت منحصر به فرد عدم پرداخت هزینه تمدید را شامل می‌شود.

1) هزینه تمدید صفر

برخلاف دامنه‌های سنتی com، شما به طور کامل مالک و کنترل دامنه غیرقابل توقف خود هستید، بنابراین هرگز مجبور به پرداخت هزینه تمدید نمی‌شوید. همیشه. شما یک بار آن را می خرید، برای مادام العمر صاحب آن هستید!

2) پرداخت های رمزنگاری یکپارچه

دیگر از گم شدن پرداخت های خود در اتر ( آدرس مورد نظر) نترسید. به جای کپی و چسباندن آدرس کیف پول خود (که شبیه شماره حساب بانکی است و می تواند به این صورت باشد: 0xc6b0562605d35ee710138402b878ffe6f2e23807)، از یک دامنه غیرقابل توقف به عنوان نام کاربری یک مرحله ای خود برای ارسال همه آدرس های کیف پول و دریافت رمزنگاری خود استفاده کنید.

3) سازگاری چند زنجیره ای

دامنه NFT شما با قدرت فوق العاده ای همراه است که می تواند بیش از 275 سکه و توکن پشتیبانی شده را دریافت کند و تعداد بیشتری نیز در راه است! اکنون می توانید بدون در نظر گرفتن شبکه بلاک چین، تراکنش های رمزنگاری را به راحتی انجام دهید. لیست کامل ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده را در اینجا مرور کنید.

4) وب سایت های غیرمتمرکز

آیا می خواهید یک وب سایت در وب غیر متمرکز ایجاد کنید؟ با الگوهای از پیش ساخته شده تنها با چند کلیک یکی ایجاد کنید. NFT دارید؟ یک وب سایت به سبک گالری ایجاد کنید تا کلکسیون های مورد علاقه خود را با رشد مجموعه خود به نمایش بگذارید. در آینده ویژگی‌ها و قالب‌های بیشتری را اضافه خواهیم کرد، بنابراین در اینجا با ما همراه باشید.

شماره 5) هویت خود را در Web3 داشته باشید

با تغییر جهان به سمت وب3، داشتن بخشی از اینترنت جدید مهمتر از همیشه خواهد بود. با داشتن یک دامنه غیرقابل توقف، نه تنها به پیشرفت دنیای دیجیتال کمک خواهید کرد، بلکه مطمئن خواهید شد که هویت شما برای موج بعدی فناوری ایمن است.

 

 

 

 

 

 

 

 

راهنمای خرید دامنه برای راه_اندازی سایت
ثبت دامنه بر روی شبکه سولانا
ناوبری

سبد خرید من

بستن
دیده شده

اخیرا دیده شده

بستن

خوش آمدید !


حریم خصوصی ثبت نام سیاست حفظ حریم خصوصی.

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)

قبلا ثبت‌نام کرده‌اید؟

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها